Wyniki konkursu na teledysk „Nakręć się na RAP”

Z przyjemnością informujemy o zajęciu 3 miejsca przez Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu w II-ej edycji konkursu na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki używania nowych narkotyków pt. „Nakręć się na RAP”.

Organizatorem wojewódzkiego konkursu był Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne Oddział w Szczecinie.

Konkurs skierowany został do szkół ponadpodstawowych oraz młodzieżowych ośrodków szkolno-wychowawczych zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego, które realizują program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Cel główny konkursu – wzmocnienie świadomości młodzieży w zakresie kształtowania własnego zdrowia w kontekście profilaktyki używania substancji psychoaktywnych.

Zadanie konkursowe polegało na nagraniu i zmontowaniu teledysku w gatunku muzycznym rap o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych.

A teraz najważniejsze:

  • za tekst, nagranie i zmontowanie teledysku odpowiedzialni byli – Konrad Jodłowski ( 3 Ma), Dominik Paprota (1N ), Alan Szybalski (1 N),
  • w krótkim czasie (dwa tygodnie) powstał naprawdę udany teledysk! Subiektywnie – Najlepszy!
  • koordynatorzy konkursu: Monika Jackowska, Małgorzata Grabek.

W projekt zaangażowani byli również : Oliwier Dąbrowicz (2N), Hania Napora (1L), Oliwia Wysoczańska (3Na), Oliwia Bartoszewicz (3Nb), Nikodem Jagielski (1N).

 

Dziękujemy naszym uczniom za zapał, pomysłowość i kreatywność

Scroll Up