O szkole

Witamy w Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu

Droga Młodzieży!

Czas ucieka, najwyższa pora na podjęcie decyzji „jaką drogą pójść”, aby w dorosłym życiu być człowiekiem szczęśliwym, samodzielnym, niezależnym materialnie. Człowiekiem, który dzięki odpowiedniemu wykształceniu i solidnemu przygotowaniu zawodowemu bez trudu znajdzie atrakcyjną pracę. Przed Wami bardzo ważny i odpowiedzialny moment życia, dotyczący wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Od tej decyzji zależeć będzie Wasza przyszłość. Poprzez dostęp do informacji na temat naszej szkoły, chcemy ułatwić Wam rozwiązanie tego problemu. Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu proponuje naukę w atrakcyjnych i poszukiwanych zawodach. To pierwszy krok do spełnienia marzeń o pracy na morzu.

Wierzymy, że wybierzecie naukę w naszej szkole.