Godziny dyspozycyjności nauczycieli

Zgodnie z art. 42 ust. 2f Karty Nauczyciela.

L.P.Nazwisko imięDzień tygodnia godzinasala/ miejsce
1Antos Gabriela Wtorek9.50 - 10.50.pokój nauczycieli wf
2Bakalarek Tomasz Poniedziałek 9.50-10.50pokój nauczycieli wf
3Bednarska Joanna Wtorek11:45 do 12:30sala 102
4Boguszewicz Iwona Czwartek18.00-19.00pokój wychowawców- internat
5Broniecki Wojciech Poniedziałek 12,30-13.30pokój nauczycieli wf
6Budzich Kamila Środa 9:40-10:40.sala 105
8Chlastawa Piotr Wtorek 8:45-9:45sala 207
9Czeladka KrzysztofPoniedziałek od 12.40 d0 13.40 Sala 21
10Djurić Aleksandra Poniedziałek 10.35 do 11.35Sala 107
11Froncala Radosław Piątek11.35 - 12.35Sala 110
12Głowala Karolina Poniedziałek 14:30-15:30Sala 205
13Grabek Małgorzata Wtorek18.00-19.00pokój wychowawców- internat
14Grzegorczyk-Maziarz Agnieszka Piątek, co 2 tygodnie12.40 do 13.40 Sala 208
15Grzesik-Grzenicka Renata Wtorek12:35 - 13:35Sala 209
16Hładki Andrzej Poniedziałek15.00-16.00Sala 102- internat
17Hływa Beata Wtorek 9.45-10.45.pokój nauczycieli wf
18Hyrcza-Falkowska Hanna WTOREK 12.30.-13.30.Sala 18
20Iwanowska Alicja Piątek 9.40-10.25Sala 103
21Jabłonowska Monika Poniedziałek 19 -20pokój wychowawców- internat
22Jackowska Monika Poniedziałek 14-15.00gabinet pedagoga -sala 111
23Jankowska-Sabara Beata Środa 10.35 do 11.35Sala 212
24Jasnoch Barbara Środa14.30-15.30Biblioteka
25Kaczmaryk-Abram Katarzyna Poniedziałek 7.50-8.50 Sala 205
26Kaczorowski Ryszard Wtorek 11.35 do 12.35warsztaty szkolne- pokój nauczycieli
27Kadrzyńska MałgorzataWtorek12:00-13:00Sala 201
28Karkut Leszek Czwartek 14:00-15:00Sala- internat 302
29Kościelny Adam Poniedziałek11:45 do 12:30Sala 13
30Kraśniewski Mariusz Środaod 10:40 do 11:40Sala 210. 
31Kreis-Pasikowska Monika Wtorek10:35-11:35Sala112
32Kulikowska-Lew Katarzyna Czwartek 09.40-10.40Sala 104
33Laskowska Beata Piątek 13.25-14.25Sala 106
34Leśniewska ŻanetaWtorek 10.45 - 11.45.sala 213
35Lorek Wiesław Wtorek10.40-11.40Sala 208
36Lubacz Iwona Środa14.30-15.30Sala 12
37Markiewicz-Małek Anna Środa od 14.09.2022co 2 tygodnie od 14.30 do 15.30Sala 14
38Matuk Tomasz Czwartek14.30 - 15.30.Sala 7
40Morawska Beata Środaod 9:50 do 10:50.Sala 202
41Nidenko Małgorzata Wtorek - od 20 wrześniaco 2 tygodnie od 13.45 do 14.45 Sala 14
42Noworolnik Henryk Piątek 12:35 - 13:35Sala 19
43Pasikowski Wojciech Środa8:55 - 9:55Sala 204
44Piątek Barbara Wtorek
14:30 - 15:30Biblioteka
45Piątek Eugeniusz Wtorek 11.35 do 12.35warsztaty szkolne- pokój nauczycieli
46Puc Elżbieta Poniedziałek 9.40-10.40Sala 206
47Rygiel Jacek Czwartek 16:20 - 17:20Sala 19
48Sapiejka AnnaPoniedziałek10.40-11.40, Sala 213
49Skawińska Danuta Wtorek18.00-19.00pokój wychowawców- internat
50Skawiński Waldemar Poniedziałek 15.30 do 16.30 Internat pokój 101
51Skorupa Robert Wtorek13:30-14.30Sala 19
52Sobiczewski Piotr Poniedziałek13.00-14.00warsztaty szkolne- pokój kierownika
54Szczepanek Wojciech Wtorek 15:30 - 16:30Sala 20
55Szmyt Michał Środa14.00-15.00pokój wychowawców- internat
56Średnicki Kamil Wtorek12 40 - 13 25Sala 12
57Turajska Joanna Wtorek12.35 do 13.35Sala 103
58Walczak AnnaPoniedziałek10.00-11.00Gabinet Dyrektora
59Waśkowski Ryszard Poniedziałek15.00-16.00Internat-pokój Kierownika
60Wendorf-Rogaczewska Magdalena Czwartek15.00-16.00Gabinet Wicedyrektora
61Wicik Maciej Piątek14.25-15.25
62Wiktorowski Krzysztof Wtorek 11.35 do 12.35Warsztaty szkolne- pokój nauczycieli
63Winiszewska Agnieszka Piątek15.00-16.00.
Pokój wychowawców-internat
64Zielińska-Bednarczyk Anna Wtorek8:00-8:30Sala14
65Żbikowska Jolanta Poniedziałek13.45-14.30Gabinet wicedyrektora -sala 2
66Żukowski Marcin Wtorek 11:35 - 12:35sala 109
Scroll Up