Konkurs „Ja na rynku pracy: Moje talenty i moje kompetencje”

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji inaugurującej oraz konkursie pod hasłem „Ja na rynku pracy: Moje talenty i moje kompetencje”. Przyszło nam się zmierzyć z uczniami kołobrzeskich szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach: 1-prezentacja multimedialna, 2-quiz/test, 3-przedstawienie rozmowy kwalifikacyjnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II N: Anita  Osenkowska i Wojciech Kołodziejak. Uczniowie wszystkich szkół wykazali się dużą kreatywnością i znajomością tematu. Mieliśmy okazję poznać się a nawet pomimo rywalizacji pomagać sobie wzajemnie.  Organizatorem już po raz dziewiąty była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna wraz z koordynatorem Panią Justyną Pilarczyk. Zmagania uczniów bacznie obserwowała komisja konkursowa, która po naradzie przyznała naszej szkole pierwsze miejsce. Anitka i Wojtek w rozmowie kwalifikacyjnej okazali się bezkonkurencyjni, a szantę razem z nami śpiewała goszcząca w komisji konkursowej Pani Wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała.

Życzę moim uczniom dalszych sukcesów, odnajdywania w sobie talentów i ciągłej pracy nad sobą – przyjemnością było z Wami pracować.

                                                                            Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości/doradca zawodowy Małgorzata Kadrzyńska.

Scroll Up