Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego w piłkę nożną

W dniu 24.10.2016 odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego w piłkę nożną dziewczyn, nasz zespół zajął trzecie miejsce remisując w grupie z mistrzem województwa z ubiegłego roku i późniejszym zwycięzcą rozgrywek drużyną Zespołu Szkół Ekonomicznych 1:1 oraz zwycięstwem nad drużyną I LO im. Mikołaja Kopernika 2:0.

Niestety w półfinale zabrakło szczęścia i w ostatnich minutach meczu nasz zespół stracił bramkę z Zespołem Szkół nr 1. Mimo porażki gratulujemy dziewczynom woli walki, zaangażowania i ambicji.

Skład zespołu:

1.      Rok Sandra 1L

2.      Bakalarska Nikola 1L

3.      Sarah Iga 1N

4.      Tokarska Joanna 1N

5.      Prokocim Aleksandra 2L

6.      Tokarska Emilia 2N

7.      Kulawińska Natalia 3L

8.      Machula Wiktoria 3Na

9.      Smolarek Sylwia 3 Na

10.  Buller Paula 4 Na

11.  Dańczak Agata 4 Na

12.  Śmigielska Anna 4 Na

Dzień później odbyły się zawody z udziałem chłopców. Jak co roku wskazywani jako faworyci turnieju tym razem udowodnili że nie tylko potrafią dobrze grać, ale umieją również strzelać bramki i wygrywać. W pierwszym meczu grupowym zwyciężyli 4:0 drużynę Zespołu Szkół w Gościnie oraz zremisowali 1:1 z piłkarzami I LO im. Mikołaja Kopernika dało to awans z I miejsca w grupie. W półfinale spotkali się z Zespołem Szkół Ekonomicznych, których pokonali 6:3 mimo że do przerwy wynik był 1:3 dla przeciwników. W finale ponownie spotkali się z Zespołem Szkół z Gościna którzy z meczu na mecz grali coraz lepiej i sprawili sporo problemów naszym zawodnikom. Wynik spotkania 2:0 i puchar trafia do Zespołu Szkół Morskich gratulujemy.

Skład zespołu:

1.      Niemkiewicz Karol 1 M

2.      Kolek Filip 1 M

3.      Kowalski Błażej 2 Epit

4.      Sajkowski Dawid 2 N

5.      Karpiński Marcin 3 N

6.      Ejzygmann Mateusz 3 Nb

7.      Koszuta Mateusz 3 Nb

8.      Wacyk Jakub 3 Nb

9.      Rewers Miłosz 4 Ma

10.  Kołodziejski Sebastian 4 Ma

Scroll Up