LICEALIADA w Tenisie Stołowym

W dniu 12.02.2015 r. w Międzyzdrojach odbyły się Regionalne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych LICEALIADA w Tenisie Stołowym.

Dziewczęta, Sylwia Smolarek INa, Patrycja Chrobak IINa, po zwycięstwie powiatowych eliminacji oraz po ciężkich przygotowaniach stanęły w turniejowe szranki.

Po rozgrzewce, w dobrych nastrojach – tłusty czwartek ;), przystąpiły do oględzin nagród w turnieju. Wszystkie drużyny „ostrzyły” sobie zęby na te puchary. Turniej rozegrano w trybie „każdy-z-każdym”.

Nasze koleżanki walczyły jak lwice (vide zdjęcia), wykonując akrobatyczne figury zdobywały małe punkty oraz sety. W ogólnym rozrachunku musiały jednak uznać wyższość przeciwniczek. Przeciwniczki grały na wyższym poziomie, większość z nich jest lub były licencjonowanymi zawodniczkami Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Dzięki hojności Rady Rodziców i poparciu dyrektora Lecha Pieczyńskiego już niedługo również nasze reprezentacje, chłopców i dziewcząt, będą mogły odbywać treningi na nowych stołach. Czy zaowocuje to lepszymi wynikami w przyszłym roku? Czas pokaże 😉

13.JPG

Scroll Up