„Drogi kariery” – spotkanie z czynnym oficerem statków offshore

W piątek, 01.03.2034 r.  klasy IV oraz III kierunku mechanicznego uczestniczyły w spotkaniu z absolwentem naszej szkoły (był wychowankiem Pani Wicedyrektor Jolanty Żbikowskiej) oraz Akademii Morskiej w Szczecinie (dziś Politechniki Morskiej), czynnym oficerem mechanikiem – Bartoszem Góralem. Pan Bartosz w obszerny i przejrzysty sposób ukazał możliwe ścieżki kariery pracy na morzu. W oparciu o własne doświadczenia oraz nabytą wiedzę, prezentował trudy, możliwości rozwoju jaki i poziom satysfakcji i wynagrodzenia w poszczególnych etapach pracy na różnego rodzaju jednostkach pływających. Spotkanie zorganizowano w ramach Tygodnia z Mechaniką jednak nasz gość (jak to często bywa na morzu) mógł odwiedzić nas dopiero teraz. Dziękujemy Panu Bartoszowi i zapraszamy na kolejny cykl wykładów.

Scroll Up