Podziękowania

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku szkolnego 2022/2023. To czas podsumowań i podziękowań.

Opiekunka Młodzieżowej Rady Internatu – Agnieszka Winiszewska oraz Pan Kierownik – Ryszard Waśkowski chcieli podziękować wychowankom za wkład pracy jaki włożyli w poprawę życia w internacie.
Panowie: Bartosz Fornal, Alan Szybalski, Olivier Małkiewicz, Marcel Domblat, Szymon Janecki wykazali się szczególnym zaangażowaniem w organizacji imprez internackich oraz brali aktywny udział w akcjach charytatywnych.

Dzięki uprzejmości naszego wieloletniego partnera – firmie Polferries, nasi uczniowie otrzymali drobne upominki, a Pan Paweł Jabłoński – właściciel siłowni oraz klubu fitness FutureBody ufundował miesięczne karnety do swojej „siłki”. Bo wszyscy wiemy, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i serca wielkie 😊

Chłopaki, dziękujemy i życzymy Wam oraz wszystkim mieszkańcom internatu słonecznych, wyjątkowych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

Opiekun MRI
Agnieszka Winiszewska

Kierownik internatu
Ryszard Waśkowski

Scroll Up