Pożegnanie Abiturientów Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy

W piątek 27.04.2018 r. odbyło się uroczyste pożegnanie Abiturientów Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy. 113 uczniów usłyszało ostatni dzwonek w swojej szkole, jednak już 4 maja powrócą, aby przystąpić do egzaminu dojrzałości.

Przyszłych maturzystów żegnało grono pedagogiczne, koledzy z młodszych klas oraz rodzice i przedstawiciele władz samorządowych.

Świadectwo ukończenia ZSM otrzymali absolwenci kształcący się w czterech zawodach: technik mechanik, technik nawigator, technik eksploatacji portów i terminali oraz technik logistyk.

Prymusem szkoły została Sylwia Smolarek z klasy IV Na ze średnią 5,47, a wyróżniający się uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody:
Patrycja Andrzejewska kl. IV EPiT – średnia 5,19,
Dawid Wiaderski kl. IV Na – średnia 5,19.

Mamy nadzieję, że ZSM to miejsce, do którego tegoroczni absolwenci powrócą myślami, jak do miejsca, w którym zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie. To tutaj to, co do niedawna było obce i nieznane – stało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych.

Scroll Up