Seminarium Naukowe branży TSL

Dnia 16.04.2018 r. odbędzie się Seminarium Naukowe rozpoczynające tydzi eń logistyki w Zespole Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu.

Spotkanie ma na celu wzbogacenie wiedzy uczniów kształcących się na kierunku technik logistyk i technik eksploatacji portów i terminali. Poruszone zostaną tematy związane z branżą TSL (Transport Spedycja Logistyka).

Zagadnienia będą omawiane w formie 30 minutowych wykładów o charakterze popularno-naukowym prowadzonych przez wykładowców Politechniki Koszalińskiej, Akademii Morskiej Szczecin, Akademii Morskiej Gdynia, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Ponadto każda uczelnia ma możliwość prezentacji oferty edukacyjnej swojej uczelni.

Harmonogram seminarium

Dokumenty opublikowane na stronach internetowych Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu zapisane zostały w formacie *.pdf. Jeżeli twój komputer nie odczytuje tych plików, nie możesz ich otworzyć, prawdopodobnie nie masz zainstalowanego czytnika plików *.pdf.
Dopasuj wersję czytnika do swojego systemu operacyjnego, języka, pobierz plik i zainstaluj. Oprogramowanie jest freeware i nie wymaga wnoszenia jakichkolwiek opłat licencyjnych.

Czytnik *.pdf firmy Adobe dostępny pod linkiem.

 

Scroll Up