V Powiatowy Amatorski Turniej Bilarda Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych Miasta Kołobrzeg

Dnia 21.11.2014 r. w Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu odbył się V Powiatowy Amatorski Turniej Bilarda Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych Miasta Kołobrzeg. W turnieju wzięło udział 7 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kołobrzeskiego oraz 5 szkół gimnazjalnych. Turniej był sfinansowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przeprowadzając turniej w szkole organizatorzy chcą zerwać ze stereotypem bilarda jako gry barowej.

V Powiatowy Amatorski Turniej Bilarda Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych Miasta Kołobrzeg

W wyniku rozgrywek w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężył Bartosz Pogorzelec reprezentujący Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu, drugie miejsce zajął Kevin Kmiecik ze Społecznego Gimnazjum w Radzikowie, trzecie Mikołaj Hukowski z Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych po zaciętej i emocjonującej rozgrywce wygrał Bartosz Łabik reprezentujący Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu. Drugie miejsce zajął Aleksander Adamiec ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta, trzecie Patryk Obuchowski z Zespołu Szkół nr 2 im Bolesława III Krzywoustego. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody.

Fot.: Piotr Chlastawa

Scroll Up