Wiosna dla Darka

Kolejny już raz w Zespole Szkół Morskich zorganizowano kiermasz, z którego dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację Darka Niedzieli. W 2008 roku, będąc uczniem klasy maturalnej, Darek uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Codzienna pielęgnacja i rehabilitacja wymaga dużych nakładów finansowych. Do pomocy starszemu koledze włączyła się cała społeczność szkolna. Pyszne pierogi, smaczne tosty, hamburgery i tortille, zdrowe soki oraz ogromny asortyment ciast, ciasteczek, babeczek i innych przekąsek (były nawet śledzie) – to dzisiejsze menu podczas przerw w Zespole Szkół Morskich.

Dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie.                 

 

Dochód ze sprzedaży wypieków i własnoręcznych wyrobów uczniów zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Darka Niedzieli.

Scroll Up