Olimpiada wiedzy na temat HIV i AIDS

Dnia 2 grudnia w naszej szkole odbyła się olimpiada wiedzy na temat HIV i AIDS współorganizowana z zarządem rejonowym PCK w Kołobrzegu. W olimpiadzie wzięły udział dwie szkoły podstawowe, trzy gimnazja i sześć szkół ponadgimnazjalnych. Każdy z uczestników otrzymał symboliczną czerwoną kokardkę . W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3. Wśród szkół gimnazjalnych najlepszą okazało się Gimnazjum z Gościna, drugie było Gimnazjum przy Zespole Szkół Społecznych im. Z. Herberta natomiast trzecie miejsce zdobyło Gimnazjum nr 3. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno–Hotelarskich, drugie miejsce należało do I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika, trzecie miejsce natomiast do Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza. Reprezentanci naszej szkoły zajęli czwarte miejsce. Miejmy nadzieję że w przyszłym roku będzie lepiej.

1

Scroll Up