Finał Wojewódzki Licealiady w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt

W dniu 19 grudnia w Złocieńcu odbyły się zawody Finału Wojewódzkiego Licealiady w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Machula, Sylwia Smolarek (IV Na), Paweł Chwal, Paweł Kisiel (IV Ma) bez większych nadziei przystąpili do rywalizacji, głównie z zawodnikami mającymi (lub nadal będącymi czynnymi zawodnikami) przeszłość zawodników ligowych.
Trapiące dziewczęta kontuzje nie pozwoliły im w pełni rozwinąć skrzydeł. Ostatecznie zakończyły rywalizacje na VII miejscu.
W grupie chłopców obsada była jeszcze mocniejsza. Młodzież z innych szkół to czynni zawodnicy II i III ligi. Nasi młodziankowie zajęli VIII miejsce rozgrywając przy tym 5 zaciętych pojedynków.
Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Scroll Up