Kurs Arduino – podziękowania dla firmy AVT

 Firma AVT  nieodpłatnie przekazała naszej szkole zestaw podzespołów elektronicznych, niezbędnych do rozpoczęcia kursu Arduino! Jeszcze raz gorąco dziękujemy i  obiecujemy , że otrzymany  sprzęt dobrze wykorzystamy.

Dziękujemy!

Miło nam poinformować, że pierwsza odsłona organizowanego przez naszych nauczycieli kursu Arduino  planowana jest na 7 listopada na godz.15.00 w laboratorium elektrotechnicznym na warsztatach. Kurs obejmował będzie takie zagadnienia jak:

  • podstawy elektroniki i elektrotechniki,
  • budowa płytki Arduino Uno,
  • podstawy programowania w języku C,
  • wykonywanie pierwszych szkiców,
  • budowa modeli funkcjonalnych z wykorzystaniem druku 3D.

W pierwszej edycji kursu jest dostępnych tylko 10 miejsc. Decydować będzie kolejność zgłoszeń z przesłaniem formularza znajdującego się poniżej:
Formularz rejestracyjny
Lista zakwalifikowanych osób widnieć będzie przed  pracownią rysunku technicznego- sala nr 13.
Osoby, dla których zabraknie miejsca już dziś zapraszamy na kolejna edycję kursu.

Zapraszają:
Mariusz Kraśniewski
Adam Kościelny

Scroll Up