Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 12 października br. w parku nadmorskim przy Zespole Szkół Morskich, odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800m dla dziewcząt i 10x1000m dla chłopców. Zawodnicy włożyli olbrzymi wysiłek w pokonanie wyznaczonego dystansu i dzięki czemu zasłużenie zdobyli srebro w kat.chłopców oraz brąz w kat.dziewcząt. Teren był trudny i rywalizacja zaciekła do ostatnich metrów, dlatego wielkie brawa dla naszych sportowców.

Skład drużyny żeńskiej: Sylwia Smolarek IV Na, Wiktoria Machula IV Na, Anna Lehr IV L, Katarzyna Kruszewska IV L, Patrycja Bartczak III EPiT, Aleksandra Prokocim III L, Karolina Rozwora III L, Agata Radomska II L, Nikola Klechowicz  I L, Katarzyna ZieleN I L .

Skład drużyny męskiej: Dawid Wiaderski IV Na, Jakub Wacyk IV Nb, Patryk Lubiński III M, Hubert Nowik III M, Adaśko Łukasz III M, Sebastian Donajski III N, Mateusz Szczepański III N, Aleksander Sobolewski II M, Tomasz Podolak II L, Miłosz Grząkowski I L.

Gratulujemy!!!

Scroll Up