Rejs integracyjny klasy INa

09 i 10 września 2017 r. odbył się rejs integracyjny klasy I NA. Dzielne wilki morskie, wraz z wychowawcą, pod wodzą doświadczonych kapitanów – Pani Gabrieli Antos, Pana Adama Kościelnego i Pana Wojciecha Szczepanka oraz niezjednanych oficerów – Michała Juszczyka, Tomka Owczarka, Sandry Rok, Szymona Sierugi i Michała Tkaczyka, wyszły w morze. Wiosła, żagle, kamizelki – tyle dla laika, reszta słów na naszych DZ-tach stanowiła szyfr dla wtajemniczonych…

Po powrocie do portu rozpoczął się chrzest. Wielkie podziękowania należą się starszym rocznikom, które z wielką pieczołowitością zadbały o to, żeby początkujący w naszej szkole nie zapomnieli tego dnia…

W dobrych nastrojach bawiliśmy się, graliśmy, śpiewaliśmy szanty, jedliśmy wspólną kolację – wiwat konserwy!!! Po niezapomnianej nocy na łodziach, wspólnym śniadaniu, rozstaliśmy się z nadzieją na powtórkę morskiej przygody, za którą dziękujemy panu Andrzejowi Hładkiemu i wszystkim, dzięki którym była ona możliwa do przeżycia. 

Scroll Up