Tydzień Ochrony Środowiska

W ramach Tygodnia Ochrony Środowiska uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ekologicznym oraz zawodach rowerowych. Konkurencje rowerowe rozpalały emocje, jak się okazało nie jest łatwo jak najwolniej pokonać wyznaczony odcinek slalomem z workiem marynarskim wypełnionym piłkami sportowymi bądź „grać” rakietą tenisową na rowerze. Uczniowie reprezentujący klasy w konkursie ekologicznym też poradziły sobie dobrze.

Punktacja po podliczeniu obu konkurencji wskazuje, że:
I miejsce zajęła klasa IIINa, – BRAWO!!!
II miejsce klasy IN, IIL,
III miejsce klasa IIE,
IV  miejsce klasa IL,
V miejsce klasa III L.

Wszystkim dziękujemy za udział i emocje, klasa zwycięska może liczyć na coś słodkiego. Nieco wcześniej klasa II L wzięła również udział w akcji „Sprzątamy wokół naszych rzek i jezior” organizowanej przez Wydział Ochrony Środowiska naszego miasta. Mamy nadzieję, że uprzątnięty teren wokół jeziora w Dargocicach będzie sprzyjał wypoczynkowi nad wodą i zapraszał do podziwiania czystych i pięknych widoków.

Scroll Up