Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce koszykowej chłopców

 W dniu 15.03.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce koszykowej chłopców. Drużyna Zespołu Szkół Morskich była o „włos” od sprawienia niespodzianki.  Niestety przegrała z Zespołem Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza jednym koszem tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Nadmienię, że „Sienkiewicz” jest już od wielu lat niepokonaną szkołą, w skład, której wchodzą zawodnicy pierwszoligowej Kotwicy, a opiekunem jest trener ze stażem w ekstraklasie. Ostatecznie nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Skład zespołu: Wojciech Bednarczyk 2M, Grzegorz Sudyk 2M, Michał Pałczak 2N, Hubert Ryś 3Ma, Mateusz Zapiec 3Ma, Kacper Gierlicz 3Mb, Patryk Nowak 3Mb, Patryk Podgórski 3Mb, Maciej Kiewlak 3Nb, Antoni Prusak 3Nb.

Scroll Up