Maturzyści ZSM z wizytą u Darka Niedzieli

Tegoroczni maturzyści wykazali się inicjatywą, zbierając pieniądze na leczenie naszego kolegi Darka Niedzieli, który osiem lat temu uległ wypadkowi. Podczas studniówki, która odbyła się 20.01.2017 roku, wręczyliśmy Dyrektorowi Zespołu Szkół Morskich Panu Lechowi Pieczyńskiemu, symboliczny czek o wartości 1000 złotych.

Przekazanie czeku Darkowi odbyło się w jego domu 01 lutego 2017 roku. Widać było po naszym koledze wzruszenie. Jego mama nadmieniła, że pieniądze nie mają takiego znaczenia, jak pamięć o Darku i symboliczne odwiedziny. Myślę, że „Walentynki dla Darka” nie ukazują tragedii, jaką przeżywa nasz kolega i jego rodzina. Jednak widać poprawę, widać po Darku, że walczy… Możliwe, że to też dzięki nam, dzięki „Walentynkom dla Darka” dajemy nadzieję jemu i jego rodzinie.

 

Marianna Krajewska

Krzysztof Dzida

Scroll Up