Nasze złote i złotka

W zeszły czwartek, 3.11.2016 r., w Hali Milenium MOSiR w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Machula, Sylwia Smolarek, Paweł Chwal, Michał Cesarek zmotywowana i pełna pozytywnej energii przystąpiła do rywalizacji.

Zawody zostały rozegrane w formule „gra każdy z każdym”. Nasze dziewczęta od początku wysoko ustawiły poprzeczkę rywalkom. Gra była zacięta, jednocześnie pełna koleżeńskiej sympatii. Wiktoria z Sylwią nie dały szans reprezentantkom m. in. „Kopernika” i „Sienkiewicza” i zajęły w swojej kategorii I miejsce.

W zawodach chłopców rywalizacja była również zacięta, tym bardziej, że poziom startujących zespołów był bardzo wyrównany. Wyłonienie zwycięzcy wymagało stalowych nerwów w końcówkach setów rozgrywanych „na przewagi”.

Nasi koledzy wykazali się zarówno wysokimi umiejętnościami jak i nerwami ze stali. W swojej kategorii zajęli I miejsce.
Jest to kolejny sukces szkolnej reprezentacji. Gratulacje!

Zajęcie pierwszych miejsc jest premiowane prawem do reprezentowania młodzieży ponadgimnazjalnej Powiatu Kołobrzeskiego w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.

Powodzenia!

Scroll Up