Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 11 października 2016 r. nasza szkoła przeprowadziła Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców w ramach IMS, Gimnazjady i Licealiady. W zawodach uczestniczyło 420 zawodników: 190 uczniów szkół podstawowych, 130 gimnazjalistów i 100 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Tokarska, Sylwia Smolarek, Aleksandra Prokocim, Nicola Bakalarska, Michalina Przybysz, Aleksandra Śmieszek, Wiktoria Machula, Olga Prejbisz, Patrycja Bartczak, Patrycja Chrobak. Zespół chłopców wystąpił w składzie: Oktawian Gwizdał, Sebastian Donajski, Tomasz Podolak, Michał Wołoszyński, Mateusz Dybowski, Szymon Markowski, Patryk Podgórski, Patryk Jędraszek, Patryk Lubiński, Aleksander Sobolewski.
Wyniki zawodów:
Szkoły podstawowe:
Dziewczęta: 800m
I miejsce: Szkoła Podstawowa Morska Kraina 35,01
II miejsce: Szkoła Podstawowa Sp4 35,08
III miejsce: Szkoła Podstawowa Sp3 35,38
4. Zespół Szkół Ustronie Morskie
5. SP5
6. Zespół Szkół Dygowo
7. Zespół Szkół Drzonowo
8. Zespół Szkół Gościno
9. SP8
Chłopcy: 800m
I miejsce: Szkoła Podstawowa nr4 31,10
II miejsce: Szkoła Podstawowa Morska Kraina 32,36
III miejsce: Szkoła Podstawowa nr3 33,01
4. SP8
5. Zespół Szkół Drzonowo
6. Zespół Szkół Gościno
7. Zespół Szkół Dygowo
8. Zespół Szkół Ustronie Morskie
9. SP5
10 Zespół Szkół Robuń
Gimnazjum:
Dziewczęta: 800m
I miejsce: Gimnazjum nr1 31,30
II miejsce: Gimnazjum nr3 32,32
III miejsce: Gimnazjum Gościno 33,30
4. Zespół Szkół Drzonowo
5. Zespół Szkół Ustronie
6. Zespół Szkół Dygowo
Chłopcy: 1000m
I miejsce: Gimnazjum nr3 30,19
II miejsce: Gimnazjum nr2 32,21
III miejsce: Gimnazjum nr1 33,17
4. Zespół Szkół Gościno
5. Zespół Szkół Dygowo
6. Zespół Szkół Drzonowo
7. Zespół Szkół Ustronie Morskie
Szkoły ponadgimnazjalne:
Dziewczęta: 800m
I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr1 30,01
II miejsce: Zespół Szkół Morskich 32,59
III miejsce: Zespół Szkół nr1 33,39
4. Zespół Szkół Gościno
5. Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich
Chłopcy: 1000m
I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr1 28,34
II miejsce: Zespół Szkół Morskich 29,29
III miejsce: Zespół Szkół nr1 30,22
4. Zespół Szkół Gościno
5. Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich
Gratulujemy!