Pokaz musztry paradnej z okazji Dnia Dziecka w Warszawie

Kompania Honorowa Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu została zaproszona przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Departament Edukacji Morskiej na wykonanie pokazu musztry paradnej z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Edukacji.

01

Impreza odbyła się w ogrodach Urzędu Rady Ministrów w dniu 5 czerwca br. Nasi uczniowie wykonali pokaz musztry w sposób perfekcyjny, widzowie nagrodzili pokaz brawami. Nasi uczniowie przybyli do Warszawy w przeddzień pokazu. Pracownicy Departamentu Edukacji Morskiej od samego przyjazdu zajęli się grupą, uczniowie zwiedzili gmach ministerstwa, Muzeum Oręża Polskiego, okolice Stadionu Narodowego, Stare Miasto, a na końcu zobaczyli zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Scroll Up