Olimpiada wiedzy na temat HIV i AIDS

Dnia 1 grudnia w świetlicy internatu naszej szkoły odbyła się olimpiada wiedzy na temat HIV i AIDS współorganizowana z zarządem rejonowym PCK. W olimpiadzie wzięło udział 11 szkół z terenu miasta Kołobrzeg oraz powiatu kołobrzeskiego. Do pisania testu przystąpiło łącznie 45 uczniów.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce w konkursie zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4. W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyło Gimnazjum w Gościnie im. Kazimierza Górskiego. W kategorii „najstarszych” czyli szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyli uczniowie z ZS Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak. Zespół Szkół Morskich zajął trzecie miejsce. Na zwycięzców czekały nagrody ufundowane przez kołobrzeski magistrat oraz rejonowy zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża.

WYNIKI INDYWIDUALNE:

Kategoria szkoły podstawowe:
I miejsce Kamila Tetera SP nr 4
II miejsce Kamil Wilk SP nr 3
III miejsce Małgorzata Mielcarek SP nr 8

Kategoria szkoły gimnazjalne:
I miejsce Klaudia Więcławska Gościno
II miejsce Justyna Szymborska Gościno
III miejsce Szymon Bober Gościno

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
I Patrycja Macko ZSE-H
II Paulina Włodarczyk ZSE-H

Scroll Up