Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce

W dniu 17.02.2015 r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkól Morskich po zaciętej rywalizacji zajęła VI miejsce. Skład drużyny: Gasiewicz Izabela IVNA, Buller Paulina IINA, Stefanowicz Oliwia IINA, Chrabek Patrycja IINA, Dańczak Agata IINA, Kurzępa Natalia IIL, Dziubek Dominika IIL, Masina Małgorzata INA, Smolarek Sylwia INA, Michalska Angelika IEPIT.

siatka_dziewczat_2015.jpg

Tego samego dnia rywalizowali chłopcy, którzy uplasowali się na V miejscu. Skład drużyny: Wójcicki Maciej IVNA, Okuń Dominik IIIMA, Okulewicz Patryk IIIL, Aleksandrowicz Adam IIINB, Piękoś Karol IIMA, Cesarek Michał IINB, Karpiński Marcin INA, Jarzyński Dawid IMB, Jasnoch Marcin IMA.

siatka_chlopcow_2015.jpg

Scroll Up