Wystawy, plakaty, wycieczki – „Tydzień Mechaniki” zakończony!

Do zeszłego Tygodnia w naszej szkole trwał „Tydzień z Mechaniką”.  Uczniowie uczestniczyli w zorganizowanych przez P. Eugeniusza Piątka wycieczkach edukacyjnych do Batalionu Remontowego Wojska Polskiego przy ul. Koszalińskiej. Nasze odwiedziny poszerzyły wiedzę techniczną uczniów, poznano realia pracy remontowej przy specjalistycznym sprzęcie wojskowym oraz zaprezentowano techniki napraw i remontów. Ponadto Tydzień z Mechaniką zamienił ściany naszych korytarzy w wielką sieć schematów maszyn i urządzeń, rysunków technicznych jak i wiedzy z dziedziny budowy maszyn i urządzeń, natomiast główne wejście do szkoły na ten czas zamieniło się w salę pokazową zasad działania maszyn i urządzeń znajdujących się w siłowni statku.

Tydzień z Mechaniką

Scroll Up