Walentynki dla Darka

Darek Niedziela był uczniem klasy maturalnej, kiedy podczas powrotu ze szkoły do domu (rok 2008) uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Jego powrót do zdrowia wymaga leczenia specjalistycznego i systematycznej, intensywnej rehabilitacji. Od kilku już lat społeczność szkolna stara się pomóc angażując się z zbiórkę pieniędzy podczas kiermaszu walentynkowego w naszej szkole.

Walentynki dla Darka fotorelacja Piotra Chlastawy

Uczniowie i nauczyciele włączyli się w organizację kiermaszu poprzez wykonanie, dostarczenie oraz sprzedaż pierogów, tostów, naleśników, sałatek, hot-dogów, kanapek, ciast, pączków, faworków, napojów, deserów, szaszłyków owocowych, babeczek.

Zebrana kwota 3 tysięcy złotych pomoże w procesie rehabilitacji i powrocie do zdrowia.
Każdy może pomóc Darkowi poprzez przekazanie 1% swojego podatku:
KRS 0000183283
cel szczegółowy należy wpisać „na leczenie Dariusza Niedzieli”.

Można również przekazać środki finansowe na rachunek:
Fundacja Światło w Toruniu, ul. Grunwaldzka 64
PKO S. A. O/Toruń
Nr 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943
koniecznie z dopiskiem : „NA LECZENIE DARIUSZA NIEDZIELI”

Scroll Up