Świąteczna akcja charytatywna – podsumowanie

Do udziału w świątecznej akcji charytatywnej na rzecz dzieci i młodzieży z Centrum Wspierania Rodziny „Dom pod Świerkiem” w Białogardzie zgłosiło się wielu uczniów naszej szkoły, a wśród nich:

  • Daniela Bieńczak, Monika Nowak, Klaudia Głód,
  • Iga Samulewska, Kaja Cirzniewska, Donata Mączka, Milena Koćwin,
  • Mariola Sasin, Gabryś Giermek,
  • Adrian Kupczak, Bartosz Łabik, Jacek Bujanowski,
  • Igor Molenda, Fabian Drejas, Artur Bajko, Piotr Pluta,
  • Artur Pełka, Julek Jędrasik, Michał Cesarek,
  • Dorota Gulbicka, Michał Kobus, Mikołaj Mazur.

To niebywałe jaki sukces odnieśli Ci młodzi ludzie!

Przez 7 kolejnych dni  wolontariusze zachęcali klientów marketu E.Leclerc do zakupu dodatkowego artykułu, tym samym zebrali mnóstwo upominków świątecznych dla zaprzyjażnionych dzieciaków. Podczas kwestowania stworzyli ciepłą, serdeczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia śpiewając kolędy przy akompaniamencie gitary, czy też skrzypiec. Klienci sklepu hojnie wsparli akcję, albowiem oszacowano, iż wartość zebranych darów wyniosła ok. 6800 zł.

Podsumowanie świątecznej akcji charytatywnej uczniów Zespołu Szkół morskich w Kołobrzegu

Dziękujemy!!!

W dniach 15-16.12.2014 r. świąteczne prezenty zostały przekazane dzieciom z ośrodka przez opiekunów akcji M.Grabek, A. Winiszewską, I.Lubacz oraz uczennice: M. Koćwin i D.Mączkę. Wręczanie prezentów wzbudziło ogromną radość i zadowolenie dzieciaków 🙂

Scroll Up