Olimpiada Wiedzy na temat HIV i AIDS

Dzień 1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. W tym dniu w naszej szkole w świetlicy internatu zorganizowana została wspólnie z Rejonowym Oddziałem PCK Olimpiada Wiedzy na temat HIV i AIDS. W olimpiadzie brała udział młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu naszego miasta i powiatu. W kategorii szkół ponadpodstawowych pierwsze miejsce ex aequo zajęły Zespół Szkół Morskich oraz I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, trzecie Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza.
W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, drugie Szkoła Podstawowa z Gościna, trzecie Szkoła Podstawowa nr 5 .
Naszą szkołę reprezentowali Olimpia Kosek III N, Jakub Malowany II N i Robert Szal II N.
Indywidualnie Jakub Malowany zajął trzecie miejsce.

Serdecznie Gratulujemy

Scroll Up