Uroczyste zakończenie roku klas IV

28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Pożegnaliśmy ostatni rocznik uczniów, którzy ukończyli gimnazjum. Abiturienci z klasy nawigacyjnej, mechanicznej oraz logistycznej odebrali świadectwa, wyróżnienia oraz nagrody. Uczniowie z najwyższą średnią z czterech lat nauki to: Zuzanna Dominikowska i Oliwia Bartoszewicz z klasy IV Nb, Roksana Gago i Wiktoria Bobkiewicz z klasy IV Lb oraz Patryk Wałdoch z klasy IV Mb. Na uroczystości obecni byli między innymi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, poseł Marek Hok, senator Janusz Gromek, prezydent miasta Anna Mieczkowska, członkini zarządu województwa zachodniopomorskiego Anna Bańkowska, a także przedstawiciele uczelni wyższych, wojska, straży granicznej i oczywiście rodzice naszych maturzystów.

Scroll Up