Półfinał 3. Krajowego Konkursu Wiedzy o Morzu

Półfinał 3. Krajowego Konkursu Wiedzy o Morzu został przeprowadzony. Organizator dr Jarosław  Kłodziński, członek Zarządu Związku Miast i Gmin Morskich i radny Miasta Gdyni tą inicjatywą dąży do  przybliżenia wiedzy o kulturze morskiej, tradycjach i historii naszego nadmorskiego regionu. Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i średnich. Całość wieńczy wielki finał, podczas którego wyłoni się zwycięzców. Nagrody ufundowała Pani Prezydent  Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska. Bardzo dziękujemy dr Jarosławowi  Kłodzińskiemu za poświęcony swój czas temu konkursowi i skierowaniu uwagi dzieci i młodzieży w kierunku naszego morza nie tylko poprzez rekreację i zabawę w wodzie.

Gratulujemy Antoniemu Gozdeckiemu 1M, Andrzejowi Grochale 1N i Hubertowi Tracz 1EL za  zakwalifikowanie się do finału w Szczecinie! Powodzenia!

G. Antos

Scroll Up