Szlachetna akcja charytatywna na rzecz dzieciaków z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Białogardzie

Już trzeci rok z rzędu uczniowie Naszej Szkoły biorą udział w szlachetnej akcji charytatywnej na rzecz dzieciaków z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Białogardzie. Od poniedziałku aż do niedzieli, tj. 8.12.2014 r. – 14.12.2014 r. wolontariusze na terenie marketu E.Leclerc w Kołobrzegu zachęcają mieszkańców Kołobrzegu i przyjezdnych gości do zakupu świątecznego prezentu.
Zapraszamy do wsparcia Akcji ! W te Święta poczuj się jak Święty Mikołaj ! Odwiedź nas ! Czekamy na Ciebie od godz.16 do godz.19 w dniach 8-12.12.2014 r, natomiast w sobotę i niedzielę od godz.13 do godz.16.
Akcja trwa, w ciągu dwóch dni zebraliśmy mnóstwo słodyczy, także zabawki, przybory szkolne i kosmetyki. Potrzeb jest wiele, więc wesprzyj naszą Akcję. Zapraszamy 😉

Zbiórka charytatywna dla Dzieci z Domu Dziecka z Białogardu. Fot.: I. Samulewska, P. Chlastawa

Dodano 11.12.2014 r.:

Nasi panowie też aktywnie biorą udział w akcji 😉

08

Fot.: I. Samulewska, P. Chlastawa

Scroll Up