Akcja ciacho

24 października 2022 r., w ramach Tygodnia dbania o relacje, odbyła się Akcja „Ciacho”.
Oj działo się… Wielkie „za-mieszanie”!
Przekonała się o tym grupa młodzieży… Najpierw ustalenia, przygotowanie, zapoznanie z przepisami i produktami.
Z pomocą wychowawcy Danuty Skawińskiej grupa przygotowała: ciasto śliwkowe, ciasto z jabłkami, ciastka z czekoladą, kruche ciasteczka z prażonymi jabłkami oraz rozpływający się w ustach blok czekoladowy (dla niektórych smak dzieciństwa).
Praca sprzyjała miłej atmosferze. Młodzież tańczyła i śpiewała najnowsze hity. Pyszna zabawa, doskonały pomysł na twórcze spędzenie czasu, walory edukacyjne i kulinarne, to tylko aspekty, dzięki którym akcja cieszyła się zainteresowaniem młodzieży. 
Pieczenie, to tylko jedna z form zabawy gotowaniem. Wspólne przygotowywanie potraw integruje, uczy współdziałania i rozbudza kreatywność. To doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu, dbania o relacje i zacieśnianie więzi.
Kochani jesteście wielcy! Brawo Wy!

Ps. A ciasta były wyśmienite! Kto próbował, łapka w górę. A kto nie próbował, niech uwierzy na słowo.

Scroll Up