XXXI Zlot Jungów

W ramach XXXI Zlotu Jungów przeprowadzony został Wielobój Morski. Najtrudniejszą konkurencją okazał się rzut rzutką do celu, ale rzut kołem ratunkowym na odległość nie stanowił problemu z wykonaniem.  Najlepszą konkurencją było szybkie pokonanie kół ratunkowych. Oceniając ratownik musi być szybki, aby jak najszybciej dotarł na miejsce oraz silny, aby nie miał trudności z wyciągnięciem tonącego z wody. Wiemy, że rzucając rzutką do tonącego nie celujemy dokładnie w niego, aby mu nie zrobić krzywdy, więc nie musimy się niepokoić wynikiem celności. Walka była zacięta. Gratulujemy zawodnikom:

I miejsce: I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu,

II miejsce: Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu,

III miejsce: Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu,

IV miejsce: Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie.

Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Sarnowski 2M, Kajetan Jedlecki 2N, Jakub Paradowski 2N, Leon Łazowski 2N. Dziękujemy!

Scroll Up