Zdjęcia zakończenie roku klas IV

29 kwietnia 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia nauki klas IV, na którą przybyli licznie zaproszeni goście . Tradycyjnie uroczystość poprzedziła msza św. w Kościele Świętego Krzyża.

 Uroczystość rozpoczął dyr. Lech Pieczyński witając wszystkich   znamienitych gości przybyłych na uroczystość oraz bohaterów tego dnia czwartoklasistów i ich bliskich.

Po części oficjalnej rozpoczęły się podziękowania, gratulacje, uroczyste wręczanie nagród.
Tę cześć uroczystości rozpoczęło złożenie gratulacji Patrycji Wolak, mamie Franciszka Wolaka za  trud włożony w wychowanie synka i ukończenie nauki w terminie.

Nagrody za udział i pracę w Kompanii Honorowej otrzymali: Jakub Kmiecik, Jakub Markiewicz, Jakub Pedrycz, Michał Trojanowski, Bartosz Wereszczyński, Aleksandra Bedlińska, Roksana Jędrzejewska, Marcel Kogut, Michał Myroniuk, Filip Nazarek, Gabriela Szafrańska, Piotr Węglowski – nagrody wręczał  prof. dr hab. inż. Tomasz Królikowski, prorektor Politechniki Koszalińskiej.

Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymali: Aleksandra Bedlińska, Martyna Szeląg, Anna Niżyńska, Aleksandra Gwóźdź, Martyna Grzesiak, Grzegorz Merda, Michał Trojanowski, Rafał Kubiak, Jakub Cach, Nikodem Grynia, Marek Kluczka. Nagrody wręczyli P. Paweł Szumny wicedyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie oraz pani mjr Małgorzata Paszkowska z WKU w Kołobrzegu.

Za pracę na rzecz społeczności uczniowskiej, pracę w Samorządzie Uczniowskim, Radzie Szkoły, za najwyższe czytelnictwo, za udział w konkursach nagrody wręczyli: p. por. Seweryn Piotrowski z 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu i st. brygadier Krzysztof Makowski z Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Za pracę w Radzie Szkoły podziękował przewodniczący Rady Szkoły Jacek Kalinowski.  Nagrody otrzymali: Julia Stefaniak, Natalia Możdżyńska, Natalia Ciechowska, Masłoń Jan, Masłoń Franciszek, Piotr Węglowski, Jakub Kmiecik, Michał Trojanowski, Bartosz Wereszczyński, Jakub Pedrycz, Igor Kwiatkowski.

Straż Graniczna ufundowała nagrodę dla  Pawła Zawady za 100% frekwencję podczas 4 lat nauki nagrodę wręczyli: Komendant placówki Straży Granicznej kpt. Beata Okulińska  i por. Arkadiusz Czarnecki – zastępca komendanta SG w Kołobrzegu oraz  płk Arkadiusz Urlich z Centralnego Ośrodka Straży Granicznej w Koszalinie.

W kategorii najwyższe wyniki egzaminu zawodowego nagrody pieniężne ufundowali:
–  UNITEST Marine Simulators, światowy lider w tworzeniu symulatorów siłowni okrętowych  dla najlepszego mechanika Kewina Kubiaka.  Nagrodę wręczyli dr Rafał Pawletko wiceprezes firmy UNITEST Marine Simulators  oraz  prof. dr hab. inż.Jaromir Mysłowski.
– ENAMOR, producent elektrycznych systemów monitoringu oraz urządzeń służących optymalizacji eksploatacji statków – dla najlepszego nawigatora Mateusza Walczaka. Nagrodę wręczyli p. Filip Papierz – Dyrektor Handlowy firmy ENAMOR i p. Bartłomiej Mazurek – dyr. ds. Polityki Żeglugowej PŻB
– WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI  w Poznaniu pierwsza w Polsce uczelnia o  ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym.– dla najlepszego logistyka Daniela Kocura, nagrodę wręczyli p. dr inż. Adam Koliński – rektor Wyższej Szkoły Logistyki i dr  Marek Matulewski – dziekan tejże uczelni.

I tak pnąc się coraz wyżej przyszedł czas na najwyższe wyniki osiągnięte w nauce- wypracowało je jedenaścioro uczennic i uczniów.
1.      Oliwia Skubała –  4,75
2.      Aleksandra Niemierzycka –  4,75
3.      Igor Kwiatkowski –  4,77
4.      Mateusz Walczak –  4,81
5.      Weronika Gromadzka –  4,83
6.      Nadia Kwilińska – 4,83
7.      Aleksandra Bedlińska –  4,88
8.      Jakub Kochanowski – 4,97
9.      Wiktor Żywicki – 4,97
10.  Martyna Jaroni – 5,37
11.  Piotr Węglowski – 5.82

Piotr Węglowski – najlepszy uczeń w szkole i w powiecie zebrał moc nagród od najważniejszych gości: Starosty Powiatu, Prezydenta Miasta, przedstawicieli uczelni i Rady Rodziców.

 Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy powodzenia w nowym etapie życia.

Scroll Up