Tydzień Języków Obcych

W dniach 13.12.-17.12.2021 r. odbył się Tydzień Języków Obcych. Uczniowie uczestniczyli w wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli języka niemieckiego i hiszpańskiego.
Podczas Tygodnia Języków Obcych odbył się konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Prace uczniów, które ozdabiały szkolny hol wprowadziły wszystkich w przedświąteczny nastrój. Nauczyciele oceniali kreatywność i poprawność językową życzeń świątecznych.
Dużą atrakcją była projekcja filmów w języku niemieckim i hiszpańskim. Uczniowie uczestniczyli w quizie z wiedzy o hiszpańskojęzycznym serialu „Dom z papieru”.

Na zakończenie Tygodnia Języków Obcych nauczyciele przygotowali lekcje dyskusyjne, które zaangażowały uczniów do przeprowadzenia pogadanek i wypowiedzenia się na określony temat w języku obcym. Młodzież uczestniczyła również w quizach i konkursach multimedialnych. Lekcje umiliły liczne prezentacje oraz wspólnie odśpiewane zarówno znane jak i mniej znane obcojęzyczne kolędy i pastorałki.

Scroll Up