Tydzień Dbania o Relacje – I edycja Quest’a z udziałem młodzieży naszej szkoły

I edycja gry zorganizowana została z udziałem młodzieży internatu Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu w ramach Tygodnia Dbania o Relacje. Organizatorami gry terenowej byli: Oliwia Bartoszewicz i Natalia Galus – uczennice klasy III Nb, Radosław Duda – uczeń klasy IV Na, przy współpracy wychowawców internatu: p. Małgorzaty Grabek i p. Iwony Boguszewicz.
Podchody odbyły się 27 października 2021 r. Wzięło w nich udział 50 mieszkańców internatu podzielonych na 12 drużyn, z których każda składała się z minimum trzech i maksymalnie pięciu osób.
Organizatorzy gry przygotowali różne zadania, zagadki i łamigłówki, które uczestnicy musieli rozwiązać. Wszystkie drużyny otrzymały zaszyfrowane wskazówki, a następnie w odstępach czasowych wyruszyły w trasę, która obejmowała teren szkoły oraz teren parku nadmorskiego. Dotarcie do każdego z punktów należało udokumentować poprzez zrobienie zdjęcia telefonem komórkowym. Liczył się czas, w jakim drużyny dotarły do celu. Nad bezpieczeństwem młodzieży w trakcie podchodów czuwał Pan Ryszard Waśkowski – kierownik internatu oraz wychowawcy.
Gra terenowa przyniosła wszystkim mnóstwo frajdy! Dała okazję do wspólnej zabawy na łonie natury, podejmowania współpracy w grupie oraz zdrowej rywalizacji.
W dniu 29 października 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Gratulacje zwycięzcom oraz słowa uznania dla wszystkich uczestników i organizatorów wyraziła wicedyrektor szkoły Pani Magdalena Wendorf-Rogaczewska, kierownik internatu Pan Ryszard Waśkowski, pedagog szkolny Pani Monika Jackowska oraz wychowawcy internatu.
I edycja QEST w Zespole Szkół Morskich – zwycięskie drużyny:
I miejsce – M. Galus (IV Na), A. Bedlińska (IV Na), R. Jędrzejewska (IV Na),
II miejsce – P. Sznałbel (I N), O. Żurawski (I N), K. Świrgoń (I N), Sz. Fursewicz (I M), W. Leśniak (I N),
III miejsce – P. Chachler (I N), J. Grabowski (I N), O. Mazurek (I N), M. Małkiewicz (I N), O. Malewski (I N),
IV miejsce – Sz. Piekarski (II M), D. Sarnowski (II M), J. Michalak (II N), N. Galus (III Nb), J. Banasiak (II N),
V miejsce – J. Wasilczyk (II M), B. Sołomiewicz (II M), K. Ziemiański (II M), W. Żebryk (II M), M. Sobolewski (II M),
VI miejsce – A. Jagielska (I M), E. Kwiatkowska (IN), W. Śmigaszewska (I N),
VII miejsce – S. Kaliński (III La), B. Duszyński (III La), M. Maczan (II M), Sz. Janecki (II M),
VIII miejsce – O. Niechajczyk (IV M), K. Bartosiewicz (IV M), M. Ziółkowski (IV M), H. Borodziewicz (IV M),
IX miejsce – B. Fornal (I M), J. Brodecki (I M), D. Panchenko (I M),
X miejsce – J. Nowakowski (III Na), S. Hajek (III Na), M. Chmielewska (III Na),
XI miejsce – O. Langner (I n), A. Kasprzak (I N), M. Łazowska (I N), G. Bazylińska (I N), D. Paprota (I N),
XII miejsce – P. Chudziak (I L), R. Gozdal (I L), S. Stankiewicz (II L), J. Jędrzejewski (I L), V. Nuzhdov (II L).

Scroll Up