Sztafetowe Biegi Przełajowe

W środę 06 października br., w przyszkolnym parku, w ramach kołobrzeskiej Licealiady odbyły się  Sztafetowe Biegi Przełajowe na dystansie 10x1000m. Drużyna Zespołu Szkół Morskich w składzie: Michał Zieliński 3Ma, Oskar Kopeć 3Na, Bartłomiej Jarnicki 2M, Michał Sobolewski 2M, Kajetan Zalewski 2M, Hubert Bojanowski 2N, Eryk Hlib 2N,Bartłomiej Witek 2N, Kajetan Jedlecki 2N, Konrad Świrgoń 1N, rez. Bartłomiej Koperski 2N rywalizując  z „Sienkiewiczem”, „Kopernikiem” i „Gościnem” wywalczyła drugie miejsce z czasem ogólnym 31,06.

Współorganizatorem opisanej imprezy sportowej była nasza szkoła.

 

Gratulujemy zawodnikom za piękną walkę na dystansie, a obserwującym uczniom dziękujemy za skuteczne kibicowanie.

                                                                                                                            Ze sportowym pozdrowieniem

Scroll Up