Nowy rok szkolny – nowe inwestycje

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z dyrekcją szkoły oficjalnie oddał do użytku nowe inwestycje zrealizowane w naszej placówce.

W Internacie wyremontowano 8 pokoi – każdy z nich jest trzyosobowy i posiada pełen węzeł sanitarny. Tym samym wszystkie pokoje w naszym internacie mają łazienkę z toaletą i prysznicem, a wychowankowie mogą odpoczywać oraz uczyć się w komfortowych warunkach.

W szkole oddano do użytku pracownię do specjalistycznych zajęć indywidualnych. W nowym gabinecie z uczniami będą prowadzone zajęcia z zakresu psychopedagogiki takie jak: zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne oraz rozwijające umiejętności uczenia się.

Biblioteka szkolna została wzbogacona o komfortowy kącik czytelniczo – relaksacyjny. Uczniowie będą mogli w przyjemnej atmosferze czytać i uczyć się w wygodnych fotelach i na  kanapach oraz korzystać z Internetu.

Dodatkowe zdjęcia – dzięki uprzejmości Powiatu Kołobrzeskiego.

Scroll Up