Tydzień Sportu 2019

W ramach tygodni tematycznych w Zespole Szkół Morskich, w dniach 3-7 czerwca br., odbyły się zmagania sportowe pomiędzy nawigatorami, mechanikami i logistykami w meczach piłki nożnej, piłki siatkowej, badmintona, wyciskania sztangi oraz szachy. Ogłoszony został konkurs plastyczny pt.”Ruch to zdrowie”. Tradycyjnie rozegrany został mecz siatkówki o tort Dyrektora Szkoły: Nauczyciele vs Uczniowie, który po zaciętej walce wygrali Uczniowie. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Piłka nożna:
I m-ce mechanicy,
II m-ce nawigatorzy,
III m-ce logistycy.

Piłka siatkowa:
I m-ce nawigatorzy,
II m-ce mechanicy.

Badminton:
I m-ce Natalia Ponikowska IIIL, Agata Kolej IIIL,
II m-ce Klaudia Zawadzka INa, Agata Przygodzka  Na, Aleksandra Bedlińska INa,
III m-ce Natalia Mordarska IIIL, Oliwia Nowakowska IIIL.

Wyciskanie sztangi:
I m-ce Bartłomiej Sokołowski IIIM,
II m-ce Miłosz Kwieciński  INb,
III m-ce Miłosz Wiszniewski  INb.

Szachy:
I m-ce Michał Szulc IINb,
II m-ce Jakub Kołsut IINb,
III m-ce Jakub Ciućka IINb.

Konkurs plastyczny:
I m-ce Weronika Rzeszotarska IIL,
II m-ce Grzegorz Szarkowski IIIM,
III m-ce Lilianna Becella IIIN.

Scroll Up