Finał ogólnopolskiego konkursu „Młodzież na Morzu”

Została zakończona kolejna edycja Konkursu Młodzież na Morzu, który organizowany od 1996 r przez Ligę Morską i Rzeczną odbywa się w historycznym momencie związanym ze 100-leciem LMiRz, 100-leciem Marynarki Wojennej i 100-leciem Odzyskania przez Polskę Niepodległości, dlatego tegorocznym Hasłem Konkursu, było: „Twórcy Polski morskiej w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Konkurs ma także na celu kształtowanie właściwej atmosfery rywalizacji wśród uczniów i opiekunów Szkolnych Kół Ligi Morskiej i Rzecznej, wyrabianie pożądanych cech osobowych uczniów: współodpowiedzialności, odwagi, silnej woli, stanowczości, cierpliwości, hartu ducha, konsekwencji w realizacji postawionych przed samym sobą zadań; doskonalenie umiejętności organizatorskich i przywódczych. Przedstawiamy poniżej wyniki naszych uczniów. Gratulujemy osiągniętych wyników!

Wyniki finałowe: „Wiedza o Morzu”

Indywidualnie:
IV miejsce Patrycja Zaklika
IX miejsce Adam Kuta

Zespołowo V miejsce

Wyniki finałowe: „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”

Indywidualnie:
II miejsce Patrycja Zaklika
V miejsce Krystian Sawicki

Zespołowo: II miejsce

Scroll Up