Zespołowe Powiatowe Biegi Przełajowe

Zespół Szkół Morskich w dniu 16 października 2014 r.  przeprowadził Zespołowe Powiatowe Biegi Przełajowe Kołobrzeskiego Oddziału Szkolnego Związku Sportowego. W imprezie uczestniczyło 280 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Kołobrzeskiego.

W klasyfikacji szkół podstawowych na dystansie 800m dziewcząt i chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr4 z Kołobrzegu. W gimnazjach na dystansie 800m dziewcząt wygrało Gimnazjum nr1 z Kołobrzegu, a na dystansie 1000m chłopców wygrało Gimnazjum nr3 z Kołobrzegu. Wśród szkół Ponadgimnazjalnych I miejsce wśród dziewcząt 800m i chłopców 1000m  zajęło I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu.

30

Pod opieką Pani Beaty Hływy naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. Zespół dziewcząt w składzie: Ada Dzikoń, Anna Lerh, Natalia Kulawińska, Wiktoria Machula, Sylwia Smolarek, Patrycja Szymańska, Agata Dańczak, Aleksandra Kaya, Kaja Cirzniewska, Monika Nowak. W zespole chłopców wystąpili: Daniel Jarzyński, Michał Juszczyk, Patryk Nowak, Dawid Gerlipp, Marcin Karpiński, Mateusz Hoderny, Jakub Wacyk, Dawid Grzegorczyk, Bartosz Sitarz. Nasi reprezentanci spisali się na „medal”. Dzięki ich wysiłkowi dziewczęta na dystansie 800m: zajęły  III miejsce, chłopcy na dystansie 1000m IV miejsce.

Zawody zostały przeprowadzone sprawnie i w miłej atmosferze, co świadczy to o ogromnym zaangażowaniu młodzieży i nauczycieli wychowania fizycznego w rozwój kultury fizycznej uczniów naszej szkoły.