Laureaci finału regionalnego ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego

Uczniowie naszej szkoły Wiktoria Tomczyk i Jakub Bednarski z klasy IIL zostali zakwalifikowani do grona laureatów finału regionalnego ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego „Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj dziś i jutro”. 17 maja wzięli udział w II etapie zmagań geologicznych w Szczecinie.
Uczniowie wraz z nauczycielką geografii panią Joanną Turajską w ramach obchodów 100-lecia Państwowego Instytutu Geologicznego i 20-tej jubileuszowej edycji konkursu uczestniczyli w wykładzie popularnonaukowym pani Karoliny Bloom pt. „Przyroda Pomorza Zachodniego” oraz w uroczystym podsumowaniu zawodów i wręczeniu nagród.

Wiktoria Tomczyk i Jakub Bednarski zdobyli wyróżnienia oraz cenne nagrody.

Scroll Up