Tydzień Języków Obcych

W dniach od 10 do 14 grudnia 2018r odbył się Tydzień Języków Obcych. Nauczyciele języka niemieckiego zorganizowali specjalnie na tę okazję liczne atrakcje. Uczniowie wzięli udział w prelekcji filmu w j. niemieckim, przygotowali prezentację multimedialną oraz zaangażowali się w przygotowanie licznych plakatów i gazetek bożonarodzeniowych, które ozdabiały szkolne ściany. W klasach lekcyjnych można było podziwiać wykonane przez uczniów kartki świąteczne. W konkursie na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Śmieszek kl. IVEPiT i Grzegorz Szarkowski kl. IIIM.

W ramach konkursu językowego uczestnicy uzupełniali brakujące treści tekstu słuchanej piosenki.

Na zakończenie Tygodnia Języków Obcych nauczyciele zorganizowali lekcje dyskusyjne, które zaangażowały uczniów do przeprowadzenia pogadanek i wypowiedzenia się na określony temat w języku obcym.

Scroll Up