Ogólnopolski Tydzień Kariery – konkurs zawodoznawczy

W dniu 18.10.2018r. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kołobrzegu odbył się międzyszkolny konkurs zawodoznawczy w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły Patrycja Zaklika i Michał Brol.

W ramach konkursu uczniowie rozwiązywali test, przedstawiali prezentację multimedialną pt. ”Bądź architektem swojego szczęścia” oraz przeprowadzali rozmowę kwalifikacyjną. Zmagania uczniów bacznie obserwowała komisja konkursowa. Pomimo rywalizacji uczniowie dosyć szybko się zintegrowali, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Nasz wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu został doceniony.

Uczniowie Zespołu Szkół Morskich po raz kolejny zajęli I miejsce w konkursie.

Dziękuję moim uczniom za współpracę, gratuluję – Małgorzata Kadrzyńska.

Scroll Up