Konkurs „Karaoke w języku angielskim”

W środę 26 września już po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs „Karaoke w języku angielskim”. W konkursie brali udział indywidualni wykonawcy i zespoły. Publiczność mogła nie tylko podziwiać niezwykłe talenty wykonawców ale też świetnie się przy tym bawić.

Zwycięzcą została Paulina Minko z klasy III N, drugie miejsce  Kacper Czarnecki również z klasy III N, a trzecie miejsce przypadło zespołowi w składzie: Emilia Galant i Zuzanna Magda z IL oraz zespołowi „Rzeszota team”- Dominik Anklewicz, Weronika Rzeszotarska, Dominika Szwarczyńska i Natalia Pac – klasa IIIN i IIL. Szczególne podziękowania dla zespołu „Bez nazwy” w składzie Oliwia Skubała, Ewa Bogaszewska, Ola Gwóźdź i Ola Niemierzycka z klasy IL za przypomnienie nam wszystkim jak bardzo tęsknimy już za Świętami Bożego Narodzenia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zabawy w przyszłym roku. 

Scroll Up