Regaty łodzi DZ

W piątek 8 czerwca 2018 roku na rzece Parsęcie w Kołobrzegu odbyły się Szkolne Regaty łodzi DZ. W regatach wystartowało 10 osad, składających się z uczniów Szkoły Podstawowej nr1 i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Kołobrzeskiego. Po zaciętych wyścigach Puchar Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego trafił do osady 2M Zespołu Szkół Morskich, którą reprezentował Kacper Babiak, Olaf Boćko, Mateusz Kalicki,  Hubert Maćkała, Hubert Nowak, Maciej Sajkowski, Szymon Salicki, Bartłoniej Sokołowski, Michał Tamulewicz,  Kevin Vetter.  Na drugim miejscu na podium znalazła się druga osada Zespołu Szkół Morskich klasa 1Ma: Gabriel Dmochewicz, Patryk Koźmiński, Patryk Kudła, Bartosz Kwiatkowski, Patryk Lis, Szymon Małecki, Paweł Naniewicz, Miłosz Ostrowski, Eryk Soboń, Paweł Suszek. Na trzecim miejscu znalazła się osada Zespołu Szkół im. Macieja Rataj z Gościna. Nagrody i gratulacje zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom regat wręczył Starosta Kołobrzeski.

Gratulujemy zwycięzcom.

Scroll Up