Tydzień z kulturą fizyczną 2018

W dniach 28.05-30.05.201 8r. odbył się w Zespole Szkół Morskich Tydzień z Kulturą Fizyczną. W ramach tych dni uczniowie zadbali o tematyczny wystrój szkoły, przygotowując plakaty z hasłami motywującymi do sportu wypowiedzianymi przez znanych zawodników i trenerów.  Nie mogło zabraknąć aktywności fizycznej w formie siłowego toru przeszkód. Reprezentanci klas z każdego kierunku (logistyka, nawigacja, mechanika, eksploatacja portów i terminali) rywalizowali w rozgrywkach w piłkę siatkową i piłkę nożną. Najlepszą drużyną siatkarską okazali się „nawigatorzy”, natomiast najlepszych piłkarzy nożnych mamy w „III mechanicznej”. Tradycyjnie rozegrano mecz piłki siatkowej Nauczyciele vs Uczniowie o tort Dyrektora Szkoły. Po zaciętej i wyrównanej walce uczniowie pogratulowali nauczycielom dobrej gry i  przegranego meczu.

Przewodniczący: Wojciech Broniecki

Scroll Up