Wodowanie naszej floty

Dnia 15.05.2018 nastąpiło wodowanie naszej szkolnej „floty”. Z miejsca zimowania na terenie naszej szkoły łódki zostały przy pomocy dźwigu załadowane na ciężarówki i przetransportowane do portu. Tam drugi dźwig umieścił łódki na wodzie. Operacja ta przebiegła sprawnie i bezpiecznie dzięki pomocy uczniów klasy IN oraz nauczycieli warsztatów szkolnych i wychowania morskiego. W tym sezonie żeglarskim na wodzie znalazły się dezety „Ela”, „Almayer”, „Madzia”, nefryt „Modraczek”, giga „Kiki” oraz jacht motorowy „Pilot”. Nowością w tym sezonie żeglarskim jest wyremontowany ponton z silnikiem, na którym przeprowadzane będą kursy na patent sternika motorowodnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach wychowania morskiego oraz szkoleniach i egzaminach na patenty żeglarskie i motorowodne.

Scroll Up