Konkurs „Młodzież na Morzu”

Po odbytym w naszej szkole pierwszym etapie eliminacji szkolnych konkursu „Młodzież na Morzu” zawiadamiamy, że do „Finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Morzu” zakwalifikowali się Patrycja Zaklika klasa 1Na i Adam Kuta 1Na. Do „Finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Pomorzu Zachodnim” zakwalifikowali się Patrycja Zaklika 1Na i Patrycja Niżyńska 2N.

Decyzją Komisji Konkursowej „Młodzież na Morzu” w Szczecinie Szkolne Koło ZSM w Kołobrzegu uzyskało tytuł „Najlepsze wśród najlepszych Szkolne Koło Ligi Morskiej i Rzecznej 2017/18”. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas uroczystego otwarcia finałów Konkursu Młodzież na Morzu, które odbędą się 24 maja 2018 w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na finałach w Szczecinie!

Scroll Up